طراحی سایت

افزایش فروش اینترنتی با طراحی سایت

با گسترش و فراگیر شدن تکنولوژی باید به این امر اشاره کرد که داشتن یک وب‌سایت پویا، کامل و فعال یک اعتبار برای کسب و کار شما می‌باشد. از نگاه جهانی امروزه ساخت یک وب‌سایت کوچکترین قدم برای شروع یک تجارت الکترونیک است.

وب‌سایت باعث می شود مشتریان به راحتی به شما، فعالیت و کسب و کار شما اعتماد کنند. در عین حال این نکته بسیار مهم است که راه‌اندازی وب‌سایت با سطحی پایین‌تر از سطح فعالیت شما، خود به فعالیت شما لطمه زیادی خواهد رساند. به عبارت دیگر وب‌سایت اولین مکانی خواهد بود که مشتری با کسب و کار شما آشنا خواهد شد و اگر این جایگاه از سطح مطلوبی برخوردار نباشد این برد الکترونیک نه تنها باعث ایجاد اعتماد و جذب مشتری نخواهد شد بلکه باعث از بین رفتن اعتماد اولیه آنها نیز می‌شود.

مشتریان به وب‌سایت شما اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. با داشتن یک وب‌سایت مناسب می‌توانید فعالیت خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان ارائه دهید و با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید از فروش مناسبی در حوزه فعالیت خود برخوردار شوید. بدون شک ویترین مغازه شما، محیط شرکت شما و… فضای قرارگیری هزاران محصول را در خود ندارد و شما با مشکل کمبود فضا مواجه خواهید شد، در حالی که می‌توانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی به سادگی تمام محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید.

طراحی سایت

افزایش فروش اینترنتی و بهبود بازدهی سایت

افزایش بازدید و فروش سایت یکی از مهم ترین مسائل مدیران وب‌سایت‌های فروشگاهی می‌باشد که به عوامل زیادی بستگی دارد. برخی از عوامل تاثیرگذار در افزایش بازدید و فروش وب‌سایت در ادامه بررسی خواهد شد که به طور کلی به آنها «تجربه کاربری» گفته می‌شود و بدین معنا است که کاربر یا مشتری از زمان ورود به وب‌سایت با چه رنگها، تصاویر و جملاتی مواجه می‌شود و چه چیزی را تجربه می‌کند.

سرعت بالای وب‌سایت تاثیر زیادی بر رتبه بالای گوگل دارد و با توجه به سرعت نامطلوب اینترنت در ایران باعث افزایش رضایت کاربران و همچنین فروش و سوددهی خواهد داشت.

نمایش درست وب‌سایت در مرورگرهای مختلف بسیار مهم است که از آن اطمینان داشته باشید تا تمام مشتریان و کاربران وب سایت فروشگاهی شما را همانطور که هست مشاهده کنند. برای این منظور مرورگرهای رایج مانند «گوگل کروم»، «اپرا» و «موزیلا فایرفاکس» را چک کرده و از طراح سایت خود بخواهید که وب‌سایت را بدون هیچ عیب و نقصی در این مرورگرها به شما تحویل دهد. سایر مرورگرها معمولا از سیستم همین مرورگرها استفاده کرده و یا کاربران آنها بسیار اندک می‌باشد.

با توجه به اینکه مشتریان محصول را نمی‌بینند باید هر اقدامی را به عمل بیاورید تا اعتماد انها را بدست آورید، ایجاد حس اعتماد و امینت تاثیر بسیار زیادی بر افزایش فروش سایت خواهد داشت . شما می‌توانید با دریافت مجوزهای لازم مانند «نماد اعتماد الکترونیکی» و ثبت فروشگاه خود در «ستاد ساماندهی» و نمایش لوگوهای مربوط به این سازمان ها اعتماد مشتران خود را جلب کنید

شما به عنوان مدیر وب‌سایت تمام بخش‌های فروشگاه اینترنتی خود را می شناسید و کارایی آن را درک می‌کنید، از شخصی که تا به حال وب‌سایت شما را ندیده است بخواهید که در وب‌سایت ثبت‌نام، و هدفی را دنبال کند و کارایی وب‌سایت را محک بزند. همچنین با اضافه کردن بخش نظر سنجی درباره سایت می‌توانید از نقاط ضعف و قوت وب‌سایت خود آگاه شوید.

«بازاریابی محتوا» به نوعی از بازاریابی اینترنتی گفته می‌شود که به تولید و اشتراک‌گذاری محتوا و اطلاعات می‌پردازد و در اصل هنر ارتباط با مشتری است. محتوا می‌تواند باعث حفظ مشتری بیشتر، به‌دست آوردن مشتریان جدید و افزایش فروش وب‌سایت شود.

امروزه کاربران اینترنت از نمایشگرهای متفاوت در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند و در این میان کاربران موبایل و تبلت روز به روز در حال افزایش است. «طراحی واکنش‌گرا» طراحان وب را قادر می‌سازد تا با پیاده‌سازی وب‌سایت انعطاف‌پذیر، تمامی دستگاه‌ها و کاربران را پوشش دهند. جهت افزایش فروش سایت وفروشگاه اینترنتی باید از وب‌سایتی «واکنش‌گرا» برخوردار باشید تا کاربران در تمام دستگاه‌ها و با هر نمایشگری به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند. همچنین وب‌سایت واکنش‌گرا تاثیر زیادی بر «سئو» سایت شما خواهد داشت.

طراحی سایت چه کمکی به موفقیت بیشتر یک کسب و کار می کند ؟

در صورت داشتن برنامه ریزی صحیح برای استفاده از فرصت بی انتهای بازاریابی در دنیای اینترنت، طراحی سایت در حقیقت از جمله اولین و مهمترین اقدامات محسوب می شود.

هر شرکت ، سازمان و کسب و کار برای جلب اعتماد مشتریان و امکان ارائه خدمات و پاسخگویی به آنان لازم است که دفتر ، مغازه و به صورت کلی یه مکان فیزیکی برای مراجعه مشتریان داشته باشد. وب سایت در واقع دفتر مرکزی شما در دنیای مجازی و فضای اینترنت محسوب می شود  و طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که یک پایگاه اصلی در اینترنت داشته باشید که دفتر مرکزی شما محسوب می شود و دفاتر دیگر شما در بخش های مختلف اینترنت به آن متصل می گردد.

چه صاحب یک کسب و کار کوچک باشید و چه در حال اداره یک سازمان بزرگ ، امروزه داشتن وب سایت برای شما یک ضرورت محسوب می شود چراکه نادیده گرفتن و پشت کردن به چنین پتانسیل عظیمی برای کسب و حفظ اعتبار با هیچ یک از اصول مدیریتی و بازاریابی همخوانی ندارد و در بسیاری موارد صدمات زیادی به کسب و کار شما خواهد زد.

برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم ؟

قدم های اولیه برای طراحی سایت و ورود به دنیای مجازی به صورت حرفه ای دارای اهمیت بسیار زیادی است.در مرحله اول باید انتظارات و هدف های خود را از طراحی وب سایت مشخص کنید و تا جاییکه می توانید در مورد انواع مختلف روش های طراحی سایت و برنامه نویسی اطلاعات کسب نمایید.

برخی از اهداف مهم طراحی سایت به این ترتیب است:

چگونه شرکت مناسب برای طراحی سایت خود را بیابیم ؟

جستجوی عبارت “طراحی سایت” و کلیک کردن روی اولین لینکها راه حل مناسبی نیست.زیرا اول بودن در جستجوی گوگل لزوما به معنی حرفه ای بودن نیست. همچنین تعداد زیاد مشتریان و نمونه کارها نیز نمی تواند ملاک باشد زیرا باید بدانید طراحی وب سایت تخصصی و حرفه ای زمانبر است و نمی توان در مدت کوتاهی صدها وب سایت حرفه ای طراحی کرد و از طرف دیگر معمولا شرکت هایی که تعداد مشتریان زیادی دارند در ارائه خدمات پشتیبانی بسیار ضعیف و نا کارآمد هستند.

چهار مرحله که برای شرکت طراحی سایت خود باید در نظر داشته باشید

در وهله اول نمونه کارها ، مقالات و مطالب وب سایت شرکت طراح را به دقت مطالعه کنید ، به نوع طراحی وب سایت خودِ شرکت طراح و اِلِمان های طراحی آن از جمله رنگ ها ، سرعت لود و .. نیز توجه نمایید

سپس در صورتی که احساس کردید می توانید به شرکت مورد نظر اعتماد کنید با آنها تماس گرفته و در مورد کاری که میخواهید انجام دهید مشورت کنید و حتی زمانی را برای ملاقات حضوری تعیین نمایید.

در مرحله بعد حتی می توانید با تعدادی از مشتریان آنها تماس گرفته و از نحوه همکاری و کیفیت ارائه خدمات پشتیبانی پرسش نمایید.

در نهایت در صورت توافق های اولیه از شرکت طراح درخواست کنید که فایل پیش قرارداد یا نمونه قرارداد را برای شما ارسال نماید تا بندهای آن را با مذاکرات صورت گرفته در تماس تلفنی یا جلسه حضوری تطبیق دهید.

اگر همه موارد به خوبی پیش رفت و از طرفی احساس خوبی هم داشتید می توانید نتیجه بگیرید که بهترین و مناسبترین شرکت را برای طراحی سایت خود یافته اید. طراحی سایت آقای طرح آماده خدمات رسانی برا شما هموطنان عزیز می تواند همان شرکتی باشد که شما به دنبالش هستید.

نمونه کارها

نمونه طراحی های وب سایت آقای طرح

تعرفه های طراحی سایت

اقتصادی

4.500.000

تومان

مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی

پرمیوم

10.000.000

تومان

مناسب برای همه سایت ها

حرفه ای

قیمت با توجه به سفارش

مناسب برای استارت آپ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *