طراحی سایت

طراحی سایت در گیلان

یک قدم تا رسیدن به اهدافت

طراحی سایت در گیلان

به دلیل آب و هوای مناسب گیلان ، کشاورزی در این استان بسیار پر رونق است. با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، صاحبان این نوع کسب کار ها به راحتی و بدون واسط می توانند محصولات خود مانند چای ، برنج ، مرکبات و .. را در سراسر کشور به فروش رسانند.

صنایع دستی از دیگر مشاغل قدیمی این استان می باشد که متقاضیان بسیاری در سراسر کشور دارد. بهترین روش توضیح این لوازم فروش اینترنتی است که تنها در گیلان بلکه در سراسر کشور قابل توزیع خواهد بود.

از دیگر مشاغل پردرآمد استان گیلان جاذبه ی توریستی و گردشگری در این استان بوده که مشاغلی چون اجاره ی ویلا ، بومگردی ، معرفی جاذبه های گردشگری را بصورت اینترنتی فراهم می کند
و سایر مشاغل اینترنتی …

[pars-player mp4=”https://s6.mihanvideo.com/user_contents/videos/fnutg12vmmdq55c16p8chlcpyixkk4vambl/hE2oiXVgr9zoU95tKHws_360p.mp4″ mp4_2=”https://s6.mihanvideo.com/user_contents/videos/fnutg12vmmdq55c16p8chlcpyixkk4vambl/hE2oiXVgr9zoU95tKHws_480p.mp4″ mp4_3=”https://s6.mihanvideo.com/user_contents/videos/fnutg12vmmdq55c16p8chlcpyixkk4vambl/hE2oiXVgr9zoU95tKHws_720p.mp4″ id=”62490305″]

 با توجه به نقش پر رنگ تجارت آنلاین در بازاریابی و فروش کسب و کارها الزما نمیتوان بدون شناخت و درک اولیه وارد آن شد. این اتفاق زمانی میتواند صحیح و اصولی باشد که مسیر راه کسب و کار از ابتدا مشخص شده و با هدف گذاری های درست و مختص آن کسب و کار وارد مرحله راه اندازی و سپس بازاریابی و فروش شد. چنانچه تمایل دارید مشاوره ای در این زمینه داشته باشید با ما ارتباط بگیرید.

آقای طرح برای رساندن شما آنچه که لایق هستید تمام توان خود را در زمینه طراحی وب و اپلیکیشن های اندروید و ios بکار گرفته است تا به راحتی با رقبای خود وارد عرصه رقابت شوید .

طراحی سایت در گیلان  با جدید ترین متدهای روز دنیا برای رسیدن به هدف فروش اینترنتی و شناخت مشتریان شما از کسب و کار اینترنتی خود.درکنار شما هستیم آقای طرح.

نمونه کار ها

سوالات قبل از طراحی سایت

بله با توجه به نیازی های شما پشتیبانی در نظر گرفته می شود.

بله در آقای طرح ما معتقدیم کاری رو به پیشرفت می رود که همواره نیازهای مشتریان را برطرف کرده و امکاناتی اضافه و بروز رسانی می شود.

بله ، در صورتی که پلن انتخابی شما دارای این گزینه باشد و یا شما در خواست جداگانه جهت ساخت اپلیکیشن داشته باشید.

وب سایت تحویلی شما با سئو استاندارد قالب به شما تحویل داده خواهد شد و با توجه به پلن انخابی شما مقاله مرتبط با سایت شما نوشته می شود.

وب سایت تحویلی کاملا بهینه شده و آماده رقابت برای پیشی گرفتن از رقبای شما می باشد.

تعرفه طراحی سایت

اقتصادی

4.500.000

تومان

مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی

پرمیوم

10.000.000

تومان

مناسب برای همه سایت ها

حرفه ای

قیمت با توجه به سفارش

مناسب برای استارت آپ ها

تماس با ما