طراحی سایت
پست تایپ در وردپرس

نحوه ایجاد انواع پست تایپ در وردپرس

نحوه ایجاد انواع پست تایپ در وردپرس: بیاموزید که نوع پست سفارشی چیست، چه زمانی باید از آن استفاده کنید، و چگونه می توانید صفحات پویا را با استفاده از Elementor، افزونه های CPT و وردپرس ایجاد کنید.

وردپرس فقط یک پلت فرم وبلاگ نویسی نیست. با استفاده از انواع پست سفارشی، می توانید انواع وب سایت های پیچیده بسازید و وردپرس را به یک سیستم مدیریت محتوای کامل تبدیل کنید.

یک راه جدید برای کار با انواع پست سفارشی وجود دارد. با استفاده از Elementor، می توانید انواع پست های سفارشی را مدیریت کنید و محتوایی بسازید که متناسب با نیازهای شما باشد. 

از این روش برای ساخت  سایت های وردپرس پیشرفته استفاده کنید :

 • سایت های نقد فیلم
 • لیست املاک و مستغلات 
 • محصولات ووکامرس

همه این قابلیت ها به لطف انواع پست سفارشی امکان پذیر است.

انواع پست سفارشی وردپرس چیست؟

انواع پست “انواع محتوا” هستند که به روشی ساختاریافته در وردپرس گروه بندی شده اند. از آنجایی که معروف‌ترین نوع پست وردپرس «پست‌ها» نام دارد، به راحتی می‌توان این اشتباه را مرتکب شد که فکر کنیم تایپ‌های پست ذاتاً مربوط به پست‌های وردپرس هستند. اما Post Type یک اصطلاح عمومی است که همه انواع محتوا را در بر می گیرد.

درباره انواع پست سفارشی بیشتر بیاموزید

 • ACF VS Toolset VS Pods
 • مزایای استفاده از انواع پست سفارشی
 • سایت های پیشرفته

انواع پست پیش فرض وردپرس

در حال حاضر 8 نوع پست پیش فرض وردپرس وجود دارد.

 • پست
 • صفحه
 • پیوست
 • تجدید نظر
 • منوی ناوبری
 • CSS سفارشی
 • تغییرات
 • درخواست داده های کاربر

اکثر کاربران با دو نوع پست رایج آشنا هستند: Posts و Pages. اگرچه پست‌ها مشابه هستند، اما پست‌ها فهرست‌های مبتنی بر زمان هستند در حالی که صفحات ساختاری سلسله مراتبی دارند، با روابط والدین > فرزند.

همچنین، پست‌ها از طبقه‌بندی‌هایی مانند دسته‌ها و برچسب‌ها استفاده می‌کنند، در حالی که صفحات از این کار استفاده نمی‌کنند، و صفحات از الگوهای صفحه برای نمایش استفاده می‌کنند، در حالی که پست‌ها از این کار استفاده نمی‌کنند.

هر نوع پست برای یک هدف خاص، برای نوع خاصی از محتوا استفاده می شود.

اگرچه وردپرس با چند نوع پست پیش‌فرض عرضه می‌شود، اما تعداد بی‌نهایتی از انواع محتوا وجود دارد که به خوبی در آن انواع پست خاص قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل، وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا انواع پست سفارشی خود را ایجاد کنند، که اغلب به عنوان CPT شناخته می شود.

ممکن است قبلا با انواع پست سفارشی مواجه شده باشید. بسیاری از تم ها و افزونه ها دارای یک یا چند نوع پست سفارشی داخلی هستند.

نمونه هایی از چند نوع پست سفارشی

برخی از رایج‌ترین انواع پست سفارشی که احتمالاً با آنها برخورد کرده‌اید عبارتند از:

 • فیلم ها
 • گواهینامه ها
 • بررسی ها
 • محصولات ووکامرس
 • مناسبت ها
 • نمونه کارها

هر یک از اینها یک “نوع محتوا” را تعریف می کند، و هر یک راه ساده ای را برای کاربران ایجاد می کند تا اطلاعات مربوط به آن محتوا را به روش استاندارد “وردپرس” وارد کنند. یک نوع پست سفارشی از طریق مدیر استاندارد با گزینه هایی مانند افزودن جدید قابل دسترسی است.

همانطور که در این مثال از نوع پست سفارشی فیلم نشان داده شده است، صفحه ویرایش بسیار شبیه به ویرایشگرهای پست و صفحه پیش فرض است.

زمان استفاده از نوع پست سفارشی

بیایید تصور کنیم که شما یک گالری هنری را مدیریت می کنید، که در آن به طور منظم میزبان رویدادهایی برای نمایش آثار یک هنرمند خواهید بود. شما دوست دارید بتوانید این رویدادها را در وب سایت خود به روشی سازمان یافته و آسان برای مدیریت فهرست کنید.

یکی دیگر از کاربردهای رایج CPT، وب سایت تجارت الکترونیک است. محصولات نوع خاصی از محتوا هستند که در انواع پست‌های پیش‌فرض Posts یا Pages قرار نمی‌گیرند. محصولات باید شامل بسیاری از اطلاعات اضافی مانند قیمت، اندازه و رنگ باشند.

محصولات WooCommerce به عنوان انواع پست سفارشی
محصولات WooCommerce به عنوان نوع پست سفارشی

معمولا، شما نمی خواهید این نوع محتوا در فهرست های آرشیو پست های معمولی شما ترکیب شود. با ایجاد یک نوع پست سفارشی برای این محتوا، می تواند صفحات آرشیو و فیدهای خاص خود را داشته باشد و مستقل از انواع پست پیش فرض سازماندهی و نمایش داده شود.

طبقه بندی های سفارشی و زمینه های سفارشی

یک نوع پست سفارشی می‌تواند شامل طبقه‌بندی‌های سفارشی و فیلدهای سفارشی نیز باشد. در حالی که لازم نیست، طبقه بندی های سفارشی و فیلدهای سفارشی می توانند انواع پست های سفارشی را حتی بیشتر افزایش دهند و گسترش دهند.

طبقه بندی های سفارشی

همانطور که Post Type از طبقه بندی های دسته ها و برچسب ها برای کمک به سازماندهی پست ها استفاده می کند، یک نوع پست سفارشی می تواند از طبقه بندی های سفارشی خود استفاده کند.

نکته: طبقه بندی طبقه بندی گروهی از چیزها است. در وردپرس از طبقه بندی ها برای گروه بندی انواع محتوا با هم استفاده می شود. “دسته” یک نمونه کلاسیک از طبقه بندی است که به قرار دادن پست ها در گروه های مشابه کمک می کند.

CPT برای سایت های فیلم

برای مثال، CPT Review Movie ، ممکن است از ژانر به عنوان یک طبقه‌بندی سفارشی برای دسته‌بندی فیلم‌ها در گروه‌هایی مانند SciFi، عاشقانه و غیره استفاده کند.

CPT رویدادهای هنری ممکن است از Style به عنوان یک طبقه‌بندی سفارشی برای دسته‌بندی رویداد به سبک‌هایی مانند امپرسیونیست، مدرن، پاپ آرت یا انتزاعی استفاده کند.

فیلدهای سفارشی

یک نوع پست سفارشی نیز ممکن است از فیلدهای سفارشی استفاده کند. فیلدهای سفارشی اطلاعات اضافی در مورد محتوا را ذخیره می کنند. همانطور که یک پست وبلاگ دارای یک فیلد نویسنده و یک فیلد Excerpt است، یک نوع پست سفارشی ممکن است چندین فیلد سفارشی نیز به آن اختصاص داده شود.

تنظیم یک نوع پست سفارشی رویدادهای هنری به شما این امکان را می‌دهد که نام، تاریخ، زمان، نام هنرمند و بیوگرافی یک رویداد را سریعاً در فیلدهای سفارشی ایجاد شده برای نگهداری این داده‌ها وارد کنید.

یک وب‌سایت بررسی کتاب ممکن است نوع پست سفارشی را با استفاده از Genre به عنوان طبقه‌بندی سفارشی خود تنظیم کند. CPT ممکن است از چندین فیلد سفارشی، از جمله عنوان کتاب، نویسنده، تاریخ انتشار و رتبه بندی تشکیل شده باشد.

یک سایت تجارت الکترونیک ممکن است از بخش به عنوان یک طبقه بندی سفارشی استفاده کند. این به سایت اجازه می دهد تا محصولاتی مانند لوازم الکترونیکی، پوشاک، لوازم خانگی و غیره را با هم گروه بندی کند. CPT محصول همچنین از فیلدهای سفارشی برای پیگیری نام، توضیحات، قیمت و غیره هر محصول استفاده می کند.

از آنجایی که CPT ها جدا از پست ها و صفحات هستند، می توانند به طور جداگانه نمایش داده شوند، بر اساس طبقه بندی های طبقه بندی خود سازماندهی شده و بر اساس فیلدهای سفارشی آنها فیلتر شوند.

توانایی ایجاد نوع پست سفارشی خود شما را قادر می سازد از وردپرس به عنوان چارچوبی برای ساختن وب سایتی متناسب با نیازهای شما استفاده کنید و امکانات بی حد و حصری را برای مدیریت و نمایش محتوا باز کنید.

نحوه اضافه کردن انواع پست سفارشی

اگرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد، فرآیند ایجاد محتوای CPT در واقع بسیار ساده است.

مراحل شامل:

1.  انواع پست سفارشی را با کد یا افزونه ایجاد کنید.  ایجاد CPT می تواند به صورت دستی یا با استفاده از افزونه ای مانند CPT UI انجام شود.

2.  فیلدهای سفارشی را برای CPT تنظیم کنید. ما نشان خواهیم داد که چگونه این کار با استفاده از ACF انجام می شود.

3. محتوای آزمایشی ایجاد کنید. برای نمایش محتوای CPT در سایت خود، باید مقداری محتوای دمو به سایت خود اضافه کنید. 

4. محتوای CPT را در قالب های تک و آرشیو خود قرار دهید. افزودن محتوای پویا با استفاده از قالب های تم ساز Elementor انجام می شود.

پس از اتمام این مراحل، محتوای نوع پست سفارشی شما برای انتشار آماده می شود و می توانید آن را در هر CPT انتخابی نمایش دهید.

ایجاد انواع پست سفارشی با کد

برای ثبت  انواع پست سفارشی در وردپرس، می توانید کد را به صورت دستی بنویسید: 

function create_post_type() {
  register_post_type( 'elementor_product',
    array(
      'labels' => array(
        'name'=> _('Products'),
        'singular_name' => _('Product')
       ),
      'public' => true,
      'has_archive' => true,
    )
  );
}
add_action( 'init', 'create_post_type' );

یا از یکی از سه پلاگین محبوب که برای آسان‌تر کردن فرآیند طراحی شده‌اند استفاده کنید:

 • CPT UI . این یکی از محبوب ترین افزونه ها برای اضافه کردن CPT است. پس از اضافه شدن، از CPT UI برای افزودن نوع پست سفارشی استفاده خواهد شد. برای افزودن فیلدهای سفارشی از پلاگین دیگری به نام ACF استفاده خواهد شد.
 • Toolset Types.بخشی از فهرست کامل افزونه های Toolset است که همگی در ایجاد فهرست، عضویت و سایر انواع سایت های پیشرفته با استفاده از CPT نقش دارند. Toolset طیف وسیع تری از راه حل ها را نسبت به سایر پلاگین های CPT دارد. به عنوان مثال، می توانید از آن برای ایجاد یک فرم جستجوی پیشرفته برای CPT خود استفاده کنید.
 • Pods. این افزونه دیگری است که به شما امکان اضافه کردن محتوای سفارشی را می دهد که شامل انواع پست های سفارشی و فیلدهای سفارشی است.

این افزونه ها از جهات مختلفی با هم تفاوت دارند. اگر بخواهیم تفاوت را خلاصه کنیم، Toolset و Pods برای استفاده در مواقعی که نیاز به  

ادغام شرایط  و روابط بین CPT و فیلدهای سفارشی دارید، مناسب تر هستند.

با استفاده از CPT UI

قبل از شروع، دو پلاگین را نصب کنید: CPT UI. 

6-داشبورد رابط کاربری cpt با دستور پخت

پس از نصب CPT UI، به داشبورد افزونه ها بروید. تمام فیلدهای مورد نیاز را اضافه کنید:

نوع پست راب: دستور العمل
برچسب جمع: دستور غذاها (به R بزرگ توجه کنید)
برچسب مفرد: دستور غذا

در زیر «برچسب‌های اضافی» می‌توانید نام سایر فیلدهای بومی وردپرس را سفارشی کنید، اما برای این مثال آن را به عنوان پیش‌فرض می‌گذاریم.

در بخش «رده‌بندی‌های داخلی»، دسته‌ها و برچسب‌ها را بررسی کنید تا بعداً بتوانیم دستور العمل‌های خود را در دسته‌های اصلی سفارش دهیم و به کاربر اجازه دهیم با استفاده از برچسب‌ها، دستور العمل‌ها را مرور کند.

در مورد CPT ما همین است، اکنون «افزودن نوع پست» را بزنید. متوجه خواهید شد که یک CPT ‘Recipes’ به عنوان یک آیتم جدید داشبورد وردپرس ظاهر می شود.

اگر به آن آیتم برویم، می بینیم که رفتاری مشابه با پست ها و صفحات دارد و من می توانم یک دستور العمل جدید اضافه کنم. 

مرحله بعدی اضافه کردن فیلدهای سفارشی است تا ساختار CPT ما منحصر به فرد و متفاوت از پست ها و صفحات باشد.

با استفاده از ACF فیلدهای سفارشی ایجاد کنید

اکنون، پیش بروید و ACF را نصب کنید. برای جاسازی فیلدهای سفارشی ACF در Elementor، باید نسخه بتا ACF 5 را فعال کنید. 

 • در قسمت Dashboard > Appearance > Editor > Theme Functions، این کد را اضافه کنید:
/**
 * Enable ACF 5 early access
 * Requires at least version ACF 4.4.12 to work
 */
define('ACF_EARLY_ACCESS', '5');
 • سپس، یک اعلان برای ارتقا به ACF نسخه 5 دریافت خواهید کرد. ارتقا را اجرا کنید و سپس روی اعلان کلیک کنید تا پایگاه داده خود را به روز کنید.
 • اکنون، در قسمت Dashboard > Elementor > Settings، مطمئن شوید که «Recipes» به‌عنوان یک CPT پشتیبانی شده علامت بزنید. به این صورت می توان Elementor را در انواع پست سفارشی که ایجاد می کنید فعال کرد.
 • در داشبورد وردپرس، در قسمت «فیلدهای سفارشی»، یک فیلد سفارشی جدید اضافه کنید و آن را «مواد تشکیل دهنده» بنامید.
 • برچسب فیلد را روی “مواد تشکیل دهنده” تنظیم کنید. نام فیلد به طور خودکار به عنوان “مواد تشکیل دهنده” پر می شود.
 • نوع فیلد را روی “Text area” تنظیم کنید.
 • در قسمت Location، قانونی تنظیم کنید تا اگر نوع پست برابر با Recipe باشد، این گروه فیلد نشان داده شود.
ایجاد فیلدهای سفارشی با acf

این مثال از ساخت یک فیلد مواد تشکیل دهنده، نحوه فهرست کردن فیلدهای سفارشی را با استفاده از نوع فیلد ناحیه متنی نشان می دهد. این در بسیاری از مواقع که فیلد سفارشی شامل لیستی از اطلاعات است مفید است. اگر با CPT شروع کرده اید، توصیه می شود انواع فیلدهای مختلف را مطالعه کنید و مطمئن شوید که برای هر فیلد سفارشی که ایجاد می کنید، مناسب را انتخاب کنید.

محتوای آزمایشی ایجاد کنید

محتوای آزمایشی دستور جدید با استفاده از CPT

این مرحله ای است که ما محتوای آزمایشی را به CPT جدید اضافه شده خود اضافه می کنیم. یک دستور غذای جدید اضافه کنید و آن را «پنکیک» بنامید. در قسمت مواد تشکیل دهنده، مواد را اضافه کنید و هر یک از مواد را با یک خط جدید جدا کنید.

نمایش محتوای CPT در قالب های تک و آرشیو

با Elementor و فیلدهای سفارشی می توانید صفحات پویا را بدون استفاده از کد ایجاد کنید. با استفاده از Elementor’s  Theme Builder ، می‌توانید قالب‌های Archive و Single Post را برای انواع پست سفارشی خود ایجاد کنید و به راحتی می‌توانید فیلدهای سفارشی خود را از هر  فهرست محتوای پویا انتخاب  کنید تا آنها را در هر کجا که می‌خواهید نمایش دهید. و البته، همه آن به راحتی به روش Elementor استایل می شود! 

یک قالب تک صفحه ای برای نوع پست سفارشی ایجاد کنید

برای نشان دادن انواع پست سفارشی در صفحات وبلاگ، مهم است که بدانید CPT چگونه وارد مناطق مختلف سایت شما می شود. 

اگر نمونه سایت دستور غذا را از قبل بگیریم، هر دستور غذا را می توان در وبلاگ شما منتشر کرد. به جای قالب استاندارد پست وبلاگ، شما از CPT برای ایجاد ساختار دستور العمل سفارشی برای پست های وبلاگ خود استفاده می کنید.

در اینجا فرآیندی است که باید برای رسیدن به این هدف دنبال کنید:

 • یک الگوی جدید ایجاد کنید و یک ویجت متنی جدید اضافه کنید. به عنوان مثال، از ویجت عنوان استفاده خواهیم کرد. 
 • روی نماد پویا کلیک کنید و ACF Field را انتخاب کنید. دوباره روی آن کلیک کنید، و در زیر “کلید”، عنصر را انتخاب کنید. موادی که قبلا اضافه کردید اکنون ظاهر می شوند.
 • حالا فقط انتشار است. تحت شرایط، «همه دستورها» را انتخاب کنید و دوباره انتشار را فشار دهید. 

در اینجا در Elementor، ما  چندین آموزش منتشر کردیم  که روند استایل کردن محتوای CPT و فیلدهای سفارشی را با استفاده از قدرت ویرایشگر Elementor نشان می دهد. این آموزش ها نشان می دهد که چگونه می توان استایل css را به انواع پست ها و طبقه بندی های سفارشی وردپرس بدون نیاز به کدنویسی دستی CSS اضافه کرد. برای طراحان، این یک فرآیند بسیار ساده‌تر برای برخورد با محتوای پویا است و باعث صرفه‌جویی در زمان و همچنین حدس و گمان می‌شود.

یک الگوی صفحه آرشیو برای نوع پست سفارشی ایجاد کنید

الگوی آرشیو CPT

از الگوی Archive Elementor می توان برای  تنظیم صفحات آرشیو  برای هر نوع پست سفارشی استفاده کرد. 

برای ایجاد یک صفحه آرشیو انواع پست سفارشی که فیلدهای سفارشی را نمایش می دهد، باید از عملکرد فیلتر درخواست سفارشی Elementor استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که این برای توسعه دهندگان پیشرفته است. ما یک آموزش در مورد این موضوع در  منطقه توسعه دهندگان خود نوشتیم ، پس حتما آن را بررسی کنید.

مزایای وب سایت های پویا برای توسعه دهندگان

استفاده از Elementor برای ایجاد این نوع وب سایت ها مزایای زیادی را به شما ارائه می دهد.

توانایی ساخت سایت های پیچیده تر

همانطور که گفته شد، انواع پست سفارشی و فیلدهای سفارشی ابزار اصلی برای ایجاد سایت هایی هستند که فراتر از وب سایت ها یا وبلاگ های ثابت هستند. هر داده سفارشی که مشتری شما نیاز دارد تا در صفحات خود ظاهر شود، با CPT و CF می توانید به راحتی آن را پیاده سازی کنید. این به شما امکان می دهد تا سایت های پیچیده ای مانند:

 • فهرست کارها
 • بررسی سایت ها
 • سایت های فهرست بندی
 • فروشگاه های آنلاین ( ووکامرس مانند این کار می کند)
 • سایت های کوپن

مثال های بسیار بیشتری وجود دارند.

علاوه بر این، می توانید طبقه بندی های خود را اضافه کنید تا به محتوای سفارشی خود نظم دهید. به عنوان مثال، فیلتر کردن نقدهای فیلم بر اساس سال، کارگردان و غیره.

اگر قبلاً مشاغلی با ماهیت مشابه را رد کرده اید، پس از یادگیری استفاده از انواع پست سفارشی و Elementor با هم، دیگر نیازی به انجام این کار نخواهید داشت.

اجرای آسان تغییرات

بدون این ابزارها، اکثر مردم قالب بندی سفارشی را درست در ویرایشگر وردپرس پیاده سازی می کنند. در حالی که این کار نیز کار می کند، اما زمانی که می خواهید تغییرات اساسی در ساختار محتوا ایجاد کنید، مشکلاتی ایجاد می کند.

در مثال بررسی فیلم، اگر سال انتشار، نام کارگردان و رتبه بندی بخشی از محتوای صفحه باشد، هر گونه تغییر در قالب آنها باید برای هر پست جداگانه انجام شود .

اما، هنگام استفاده از داده‌های پویا، می‌توانید آن تغییرات را برای همه پست‌ها به یکباره انجام دهید. از آنجایی که فیلدهای سفارشی بخشی از قالب هستند، شما فقط باید خود قالب را تغییر دهید و بر هر پستی از همان نوع تأثیر می گذارد.

قالب جدید elementor

همین امر در بسیاری از موارد با داده های پویا صادق است. وقتی کنترل انواع پست، فیلدهای سفارشی و الگوهای خود را به دست می گیرید، می توانید داده های استفاده شده به صورت پویا را از یک مکان مرکزی تغییر دهید. این باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود.

زمان توسعه کوتاهتر

همانطور که گفته شد، استفاده از افزونه های بالا در کنار هم شما را قادر می سازد تا سایت های پیچیده ای را بدون کدنویسی ایجاد کنید. هر سه به شما این امکان را می دهند که از طریق رابط های گرافیکی تغییرات گسترده ای در سایت خود ایجاد کنید.

این بدان معناست که حتی اگر هنوز برش های برنامه نویسی ندارید، همچنان می توانید عملکردهای لازم را اجرا کنید. با این حال، حتی به عنوان یک کهنه کار، تغییر از کدنویسی دستی به شخصی سازی سایت ها با چند کلیک ماوس زندگی شما را آسان تر می کند.

در نتیجه، در کاری که انجام می‌دهید سریع‌تر می‌شوید، می‌توانید پروژه‌ها را سریع‌تر به پایان برسانید، و در زمان کمتری به سمت فرصت‌های پولی بعدی بروید. این خبر خوبی برای نتیجه شماست. این بدان معناست که می توانید مشتریان و پروژه های بیشتری را پذیرفته و در نتیجه تعداد افرادی را که به شما پول می دهند افزایش دهید. بعلاوه مشتریان فعلی از زمان‌های برگشت سریع درخواست‌های خود قدردانی خواهند کرد. این خبر عالی برای شهرت و وفاداری مشتری شماست!

پتانسیل درآمد اضافی

با این حال، شما نه تنها با سریعتر شدن می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. همانطور که گفته شد، کار با انواع پست سفارشی و فیلدهای سفارشی طیف جدیدی از پروژه های پیچیده را باز می کند که می توانید آنها را انجام دهید، که ممکن است در گذشته آنها را رد کرده باشید.

به طور طبیعی، برای سایت های پیچیده تر می توانید نرخ های بالاتری را درخواست کنید. بالاخره شما کار تخصصی ارائه می دهید. در نتیجه، نه تنها می‌توانید کارها را سریع‌تر انجام دهید، بلکه برای زمانی که صرف می‌کنید، حقوق بهتری دریافت می‌کنید. برد-برد.

رقابت کمتر

در نهایت، مجموعه مهارت های جدید شما را از سایر سازندگان وب سایت متمایز می کند. بسیاری از افراد دیگر پروژه های مشتری را به دلیل پیچیدگی آنها رد می کنند.

به هر حال، دلیل اینکه بسیاری از مردم بر روی وب سایت های ساده تر و ثابت تر تمرکز می کنند این است که ساخت آن ها راحت تر است. بنابراین رقابت در این عرصه نیز شدیدترین است.

با یادگیری نحوه انجام پروژه های بزرگتر و گسترده تر ، خود را از جمعیت متمایز می کنید. رقابت کمتر، زمان کار سریعتر و پتانسیل درآمد بیشتر در ساعت، چه چیزی را دوست ندارید؟

مشتریان شما چگونه سود می برند؟

جدا از مزایایی که وب‌سایت‌های پویا به عنوان یک سازنده وب‌سایت به شما ارائه می‌دهند، مشتریان شما دلایل زیادی برای دوست داشتن آنها خواهند داشت.

وب سایت های سفارشی

این گزینه های سفارشی سازی افزایش یافته نیز برای مشتریان شما جذاب خواهد بود. به جای استفاده از تم های آماده، اکنون می توانند انتظار داشته باشند که سایت هایی متناسب با نیازهای تجاری آنها باشد.

اگر آنها یک سیستم رتبه بندی یا سایر داده های پویا برای محتوای خود می خواهند، می توانند آن را داشته باشند. اگر آنها به دنبال طراحی سفارشی برای انواع مختلف محتوا هستند، این امکان نیز وجود دارد. برای طرح‌بندی‌ها و سبک‌های سفارشی هم همینطور.

به طور خلاصه، آنها دیگر به گزینه های استاندارد وردپرس محدود نیستند. در عوض، آنها می توانند هم رابط کاربری و هم رابط کاربری مورد نیاز خود را دریافت کنند.

رابط کاربری ساده تر

مشتریان علاوه بر دریافت سایتی که به دنبال آن هستند، زمان بسیار بهتری برای کار با آنها خواهند داشت. آنها دیگر مجبور نیستند محتوا را طوری قالب بندی کنند که در صفحه خوب به نظر برسد. در عوض، آنها فقط می توانند اطلاعات سفارشی را در جایی که به آن تعلق دارد وارد کنند، و سایت از بقیه مراقبت خواهد کرد.

جدای از آن، استفاده از انواع پست سفارشی با دادن آیتم های منوی خود به مشتری، نظم بیشتری را برای مشتریان به ارمغان می آورد. به این ترتیب، اگر مشتریان شما بخواهند یک محصول، بررسی، فهرست یا نوع دیگری از محتوا ایجاد کنند، می توانند به سادگی روی دکمه مربوطه کلیک کنند.

آیتم های منو

و اگر قرار باشد سایت پس از تکمیل به طور کامل در اختیار مشتری قرار گیرد، کاهش اتکا به کدنویسی نیز به نفع آنهاست. آنها نیز می توانند از طریق رابط کاربری تغییراتی ایجاد کنند.

فناوری قابل اعتماد

مزیت نهایی وب سایت های پویا برای مشتریان شامل پایداری و قابلیت استفاده مجدد از راه اندازی است. افزونه‌ها و فناوری مورد استفاده به خوبی پشتیبانی می‌شوند و با هم کار می‌کنند. این یک راه اندازی بسیار پایدار را ایجاد می کند. بعلاوه، در صورت بروز هر گونه مشکل، یک ساختار پشتیبانی محکم در محل وجود دارد. همچنین، بسیاری از داده ها به راحتی قابل صادرات هستند. اگر مشتری در حال مهاجرت به سایت ها باشد یا نیاز به استفاده مجدد از اطلاعات خود در پروژه دیگری داشته باشد، این امر مفید است.

Elementor و وب سایت های پویا به طور خلاصه

انواع پست سفارشی وردپرس و فیلدهای سفارشی ابزارهای پیشرو برای ایجاد پروژه های وب پیچیده و پیچیده هستند. استفاده از آنها همه کاره است و برای طیف گسترده ای از اهداف قابل استفاده است و آنها به طور کامل با Elementor ادغام می شوند. افزونه هایی مانند CPT UI و ACF آنها را در دسترس تر و استفاده آسان تر می کند.

استفاده از این سه ابزار با هم به شما امکان می دهد سایت های پیچیده تری بسازید و کارآمدتر کار کنید. این منجر به چرخش سریع تر و درآمد بالاتر می شود. همچنین شما را قادر می سازد خود را متمایز کنید و نرخ های خود را افزایش دهید.

نه تنها این، مشتریان شما از وب سایت های سفارشی با عملکرد پیچیده اما آسان برای استفاده سود می برند. در مجموع، این یک موقعیت برد-برد برای همه است.

آیا در مورد مزایای وب سایت های پویا سوال یا نظری دارید؟ اگر چنین است، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نتیجه

در این پست، روشی بسیار ساده تر و کارآمدتر برای افزودن انواع پست سفارشی به وردپرس ارائه کردیم. این روش راه‌حلی کامل برای کدنویسی دستی ارائه می‌دهد و طراحان و توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا گردش کار بهتری را برای ایجاد وب‌سایت‌های سفارشی برای مشتریان خود ایجاد کنند.

دسته بندی وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *