طراحی سایت

وب سایت آموزشی و خبری فاندا کریپتو توسط طراحان متخصص آقای طرح طراحی و تولید شده است برای سهولت کاربران ایرانی در زمینه خرید و فروش ارز دیجتال . این پروژه به مدت 14 روز طراحی وتولید گردید . ظاهری بسیار ساده و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو گر گوگل.

نمایی از فانداکریپتو
درباره فعالیت وب سایت فاندا کریپتو

فاندا کریپتو اول شهریور سال ۱400 با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی کارش را شروع کرد. تیم فاندا کریپتو رسالت خود را آشنایی مردم عزیز و مسئولین گرامی ایران با این صنعت نوظهور و تاثیرگذار می‌داند.

ما در این مجموعه خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی، شفافیت در انتقال اطلاعات را دنبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم با آگاهی بخشی در این حوزه از سوءاستفاده‌ی کلاه‌برداران از عدم یا کمبود اطلاعات جلوگیری کنیم.

نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت یا نفی کرد که آینده کشورها به این صنعت گره خورده است؛ از این رو نیاز است خودمان را برای آینده آماده کنیم. ایجاد رشته‌های تحصیلی مرتبط، کارگاه‌های آموزشی، زیرساخت‌های علمی-فرهنگی و مسیرهای هموار برای توسعه این صنعت در کشور عزیزمان مواردی هستند که بهتر است به‌سرعت راه‌اندازی شوند و همه‌ی فعالان این حوزه در گسترش آن تلاش کنند.

نظر تیم طراحی آقای طرح

از آنجایی که دنیای دیجتال روز به روز در حال رشد و گسترش می باشد وب سایت های همانند فاندا کریپتو نیاز کاربران ایرانی و هموطنان خارج از کشور می باشد تا به راحتی هرچه تمام تر به مطالبی همچون خرید و فروش ارز دیجتال و تحلیل و آنلایز دنیای ارز دیجتال دسترسی داشته باشند.

فاندا کریپتو با گرد هم آوردن مطالب مورد نیاز جهت هدایت کاربرانی ایرانی برای استفاده از حوزه ارز دیجتال را فراهم ساخته است. با معرفی صرافی های معتبر و اصطلاحات و راه های خرید و ترید ارزهای دیجتال گامی رو به جلو خواهد داشت .

تیم آقای طرح علاوه بر آرزوی موفقیت برای تیم مدیریت و تولید محتوای سایت فاندا کریپتو جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف موردنظر یاری می نماید.

بارگذاری ....